Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výjezd do Humpolce na Světlou aneb uhlí a puky.

Toto byl výjezd na zápas roku do Humpolce na Světlou. Jednalo se o nejdůležitější kvalifikační utkání o postup do II. ledního hokeje. Humpolec je poměrně blízko a z radikálů se zde objevili pouze 3, ale atmosféře to vůbec neubere na kráse. Když dorážíme na stadion tak čekáme poměrně dlouhou frontu na lístky a když ji konečně vystojíme tak přijdeme na stadion a říkáme si co je to za debilní „plechovku“ (ani tak skoro nebyly tribuny jenom pár betonových schodů) jednu „tribunu“ zabereme my a jednu „světláci“ když začne zápas tak nám chvíli trvá než najdeme optimální místo pro bubny, ale nakonec tento problém vyřešíme a fandění může začít. Po I. Třetině je zápas ve stavu 1:1 a fandění nepolevuje- naopak- Ve 3 třetině když padne 4.gol sršnů tak na kutnohorské tribuně probíhá nepopsatelná atmosféra, protože 4 gól znamená že máme se Světlou lepší vzájemný zápas a lepší post pro konečné umístění v kvalifikaci. Na konci zápasu přidají sršni ještě jedeno gól a zápas končí ve stavu 5:1 pro sršně jupííí.  Cesta domu probíhá ve znamení slovního souboje (později i ručního) mezi příznivcem Pardubic a příznivci Sparty. Do K.H dorážíme tradičně okolo 22 00 a rozcházíme se do svých domovů.

Výjezd do Kolína na Žabáky aneb

velká prohra

Na tento výjezd jsme velice natěšení a vyrážíme společně s radikály s K.H vlakem z nádraží v Kutné Hoře ve 16 h. Ještě, než vyrážíme, tak si mohutně zafandíme na nástupišti. V Kolíně se setkáváme s odporem místních lidí vůči našemu křiku, ale tyto vídky lidí přehlížíme a míříme ke stadionu kozlů. Cestou roztahujeme vlajku a uzavíráme silnici, ještě před stadionem se stavíme na pár kousků, když dopijeme, tak razíme směr stadion. Dorážíme na staďák a roztahujeme vlajky a rozjíždíme fandění. Na konci 3.třetiny fandění poněkud upadá, což je škoda, ale zápas nakonec vyhráváme 2:1 a razíme směr nádraží. Cesta probíhá v klidu, na nádraží se stavíme v nádražní hospůdce. Jedna půlka odjíždí prvním vlakem a mi dál popíjíme v hospodě, když jdeme na vlak, tak potkáváme kozli a začne potyčka. Na konci tohoto střetu je jeden radikálů v bezvědomí odvezen do nemocnice. My kolem 11 nastupujeme na vlak a jedeme do K.H zbytek lidí zůstává v Kolíně až do půlnoci.

 

Výjezd do V.Popovic aneb motání po okrese

Tento výjezd si opět nenechali ujít radikálové z K.H. Vyjíždíme okolo půl 5 a cestou zastavujeme pouze jednou, na krátko a ani ne u benziny, když si myslíme že se pomalu blížíme do popovic, tak najednou uvidíme objížďku a řidič se hned zmate a my se motáme a nemůžeme se dopátrat stadionu. Když konečně dorážíme (v 10 minutě, 1. třetiny) již vedou sršni 1:0, ale postupem času sršni začínají dostávat jeden gól za druhým, až prohrávají 4:1. Nakonec zápas končí 5:3 pro popovice a my v pochmurné náladě jdeme čekat na autobus. Když nastoupíme a vyjedeme, (což probíhá ještě za občasných pokřiků na adresu policie a popovic), tak radši navigujeme řidiče aby zase nezabloudil např. na Brno. Tak kolem desáté dorážíme do K.H již v relativní pohodě a i v Hoře raději řidiče navigujeme ke stadionu. Tento výjezd bych zhodnotil jako průměrný, ale skvrnu na něm zanechala prohra sršňů.

 

Výjezd do Příbrami aneb pozor na vlajku

3.1 2009

 

První výjezd v novém roce 2009 se již neobešel bez radikálů z K.H. Z Kutné Hory vyrážíme okolo půl 4 v počtu zhruba 35 lidí opět fanbusem. Cesta probíhá za neustálého fandění, po cestě je několik zastávek na občerstvení po benzínkách. Do Příbrami dorážíme zhruba po 2 hodinách cesty kdy máme celkem vyřvané hlasivky, ale na stadionu nás to omezovat nebude. Ještě před tímto výjezdem nám vyhrožoval „Stárka gang“ že nás požene ze stadionu, ale plánovaná akce se neuskutečnila. Jakmile dorážíme do ochozů, tak na první pohled je vidět, že je to největší stadion týmů ze krajsého přeboru, kde by se klidně dala hrát i I.liga. Usídlujeme se za brankou a rozjíždíme fandění, na stadionu je přítomna i policie. Zápas probíhá za skvělé atmosféry a vetšinu zápasu s vyrovnaným výsledkem. 5 minut před koncem Sršni dostanou gol na 3:2 pro Příbram, byl to pro nás šok ale Sršni zabojovali a 15 sekund před koncem Sršni vstřelili vyrovnávací gól na 3:3. Radikálové po skončení základní části odpalují pyro a atmosféra u kutnohoráků je nepopsatelná. Začínají dlouhé nájezdy, které nakonec Sršni prohrávají 4:3. Po skončení zápasu asistent trenéra Příbrami sebral jednomu fanouškovi z K.H kšiltovku Sršňů a odmítal její navrácení, tak dostal přes palici vlajkou. V tu ránu si pro Kutnohorska přišla policie a začala menší rvačka se švestkami. Po skončení potyčky dali výtržníkovi z K.H 1000 kč pokutu, on ale bohužel neměl peníze a tak jsme se složili ale dali jsme dohromady pouze 500 kč, ale to nevadilo, švestky propustili našeho přítele a mi razíme na bus. Cesta zpátky probíhá v klidu za občasného fandění. Cestou se zastavujem na benzině a poctivě kradem bagety a pivko na chuť. Do Hory dorážíme zhruba v 11 a rozjíždíme se do svých domovů.

                                                        Jarda

        

Výjezd do V.popovic na Jesenici aneb všude vládne klid

14.12 2008

Tento výjezd, na který jedem busem vypraveným pro fanoušky se obešel bez ultras skupiny. Vyrážíme okolo půl 5 v počtu 18 lidí což je celkem málo. Cesta probíhá v klidu, do popovic dorážíme kolem půl 6, když jdeme dovnitř tak pokladna nikde tak si v klidu jdeme sednout na tribunu, ale za chvílí prřijde pořadatel a má řeči ať si jdeme zaplatit vstup, ale co by po nás chtěl, když si to neuměj ohlídat na začátku tak ať pak neotravujou. Utkání začína a mi fandíme v 5 lidech, ostatní kutnohoráci se přidávají až později. Zápas končí 7:2 pro Sršně a mi čekáme na autobus. Když konečně přijede tak nastupujem a rozjíždíme se směr Kutná Hora. V autobuse panuje skvělá nálada po vyhraném utkání a Sršni ze předu nám na posilnění posílají dozadu alkohol, když dojde stčí zvolat pivo, víno, lihoviny sem, sem, sem a máme další zásoby. Když jedeme přes Kolín, tak probíhají neůstálé nadávky na adresu kozlů. Do Kutné Hory dorážíme kolem 22 hodiny večerní a jedeme domu.

                                                     Jarda

V Kolíně na Žabonosech aneb jak to všechno začalo

1.11 2008

Před tímto výjezdem jsme byly ještě relativně „normální“ fans kutnohorského hokeje, ale co se nestalo….. když jsme dorazili do Kolína šli jsme si stoupnout na tribunu, ale když v tom jsme byly osloveni jedním ž členů jedné ultras skupiny z K.H, abychom s nimi šli chodit fandit do kotle. Fandění v kotli se nám zalíbilo a mezi radikálnějšími fans panovala lepší atmosféra než mezi „průměrnými“ fanoušky. Zápas začíná a mi se snažíme naučit texty pokřiů, ale to nám moc času nezabere, tak 2. třetinu můžem rozjet fandění naplno. Zápas končí 4:1 pro Sršně a mi vyrážíme v „poklidu“ na nádraží. Cestou se ješte zastavujeme v jednom baru na pár kousků, když dopijeme, vyrážíme přes most směrem nádraží. Cestou ještě potkáme jednoho zlobivého hocha, který měl kšiltovku Manchesteru United a ta mu byla odejmuta a když přijela policie byla mu čepice navrácena. Za dalších 20 metrů měl někdo nějaké řeči, že děláme rámus, tak dostal za vyučenou. Následovně přijela policie a polovina ultras skupiny, byla držela dokud nepřijeli státní. Několik jich propustili po ohledání a další si převezli na stanici a nechali si je tam až do rána a dali jim 1OOO kč pokutu. Zbytek nás doráží na nádraží doráží již v poklidu kde čekáme na vlak do Kutné Hory.

                                                             Jarda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood inducement - If you prerequisite know more

(AGorsboark, 8. 10. 2018 5:05)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/avis-sur-le-cialis/

Blood Straits - Taylor & Francis Online

(Arotronnalpmen, 28. 7. 2018 10:19)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/commander-du-cialis-en-france/